0457501111-12-L9-D
Numărul produsului DigiKey
0457501111-12-L9-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0457501111-12-L9-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Referință client
Descriere detaliată
Albastru 18AWG Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Culoare
Albastru
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE