0457501111-12-G0
Numărul produsului DigiKey
0457501111-12-G0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0457501111-12-G0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Referință client
Descriere detaliată
Verde AWG 20 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Verde
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040 GREEN
3" PRE-CRIMP A2040 GREEN
4" PRE-CRIMP A2040 GREEN
5" PRE-CRIMP A2040 GREEN
6" PRE-CRIMP A2040 GREEN