0457501111-12-B0
Numărul produsului DigiKey
0457501111-12-B0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0457501111-12-B0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 20 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Negru
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
100,0µin (2,54µm)
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Număr de conductoare
1
Lungime
12,0" (304,8mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK