0430310003-12-R0
Numărul produsului DigiKey
0430310003-12-R0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310003-12-R0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 20 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Roșu
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
În stoc: 10
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 20
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED