0430310003-12-A0
Numărul produsului DigiKey
0430310003-12-A0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310003-12-A0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu AWG 20 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Portocaliu
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 10
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 20
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE