0430310001-12-Y2-D
Numărul produsului DigiKey
0430310001-12-Y2-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310001-12-Y2-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW
Referință client
Descriere detaliată
Galben AWG 22 Derivație șuntare Pin la pin Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Galben
Capăt contact
Pin la pin
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW
3" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW
4" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW
5" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW
6" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW