0430310001-12-A2-D
Numărul produsului DigiKey
0430310001-12-A2-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310001-12-A2-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu AWG 22 Derivație șuntare Pin la pin Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Portocaliu
Grosime finisaj contact
40,0µin (1,02µm)
Capăt contact
Pin la pin
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE