0430310001-12-R4
Numărul produsului DigiKey
0430310001-12-R4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310001-12-R4
Descriere
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 24 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Roșu
Capăt contact
Pin la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 450
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
În stoc: 20
4" PRE-CRIMP A2015R RED
În stoc: 900
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED