0430310001-12-N4
Numărul produsului DigiKey
0430310001-12-N4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310001-12-N4
Descriere
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Referință client
Descriere detaliată
Maro AWG 24 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Maro
Capăt contact
Pin la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015R RED
În stoc: 450
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
4" PRE-CRIMP A2015N BROWN
5" PRE-CRIMP A2015N BROWN
6" PRE-CRIMP A2015N BROWN