0430310001-12-R0
Numărul produsului DigiKey
0430310001-12-R0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310001-12-R0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 20 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Roșu
Capăt contact
Pin la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 210
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 200
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 7
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
În stoc: 90
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED