0430310001-12-G0
Numărul produsului DigiKey
0430310001-12-G0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430310001-12-G0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Referință client
Descriere detaliată
Verde AWG 20 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Verde
Grosime finisaj contact
40,0µin (1,02µm)
Capăt contact
Pin la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 7
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 200
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
În stoc: 210
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 210
4" PRE-CRIMP A2040G GREEN
5" PRE-CRIMP A2040G GREEN
6" PRE-CRIMP A2040G GREEN