0430300004-12-W8-D
Numărul produsului DigiKey
0430300004-12-W8-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300004-12-W8-D
Descriere
12" PRE-CRIMP 3048 WHITE
Referință client
Descriere detaliată
Alb AWG 28 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 28
Culoare
Alb
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP 3048 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP 3048 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP 3048 BROWN
12" PRE-CRIMP 3048 GREEN
12" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 3048 WHITE
3" PRE-CRIMP 3048 WHITE
4" PRE-CRIMP 3048 WHITE
5" PRE-CRIMP 3048 WHITE
6" PRE-CRIMP 3048 WHITE