0430300004-12-B8-D
Numărul produsului DigiKey
0430300004-12-B8-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300004-12-B8-D
Descriere
12" PRE-CRIMP 3048 BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 28 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 28
Culoare
Negru
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP 3048 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP 3048 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP 3048 GREEN
12" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
12" PRE-CRIMP 3048 RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 3048 BLACK
3" PRE-CRIMP 3048 BLACK
4" PRE-CRIMP 3048 BLACK
5" PRE-CRIMP 3048 BLACK
6" PRE-CRIMP 3048 BLACK