0430300003-03-N4
Numărul produsului DigiKey
0430300003-03-N4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300003-03-N4
Descriere
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Referință client
Descriere detaliată
Maro AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 3,00" (76,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Maro
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Lungime
3,00" (76,20mm)
Culoare alternativă
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 350
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
În stoc: 250
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015N BROWN
4" PRE-CRIMP A2015N BROWN
5" PRE-CRIMP A2015N BROWN
6" PRE-CRIMP A2015N BROWN
8" PRE-CRIMP A2015N BROWN