0430300003-03-B4
Numărul produsului DigiKey
0430300003-03-B4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300003-03-B4
Descriere
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 3,00" (76,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Negru
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Lungime
3,00" (76,20mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 350
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
În stoc: 250
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK
8" PRE-CRIMP A2015B BLACK