0430300001-12-R4
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-R4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-R4
Descriere
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Roșu
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
40,0µin (1,02µm)
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Număr de conductoare
1
Lungime
12,0" (304,8mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 70
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 180
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
În stoc: 380
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
În stoc: 529
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
În stoc: 0
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED