0430300001-12-L4
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-L4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-L4
Descriere
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Referință client
Descriere detaliată
Albastru AWG 24 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Culoare
Albastru
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 529
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
În stoc: 180
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
În stoc: 380
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2015R RED
În stoc: 70
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
4" PRE-CRIMP A2015L BLUE
5" PRE-CRIMP A2015L BLUE
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE