0430300001-12-G0
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-G0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-G0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Referință client
Descriere detaliată
Verde AWG 20 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Verde
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
40,0µin (1,02µm)
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Număr de conductoare
1
Lungime
12,0" (304,8mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 300
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 14
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
În stoc: 360
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 678
4" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 10
5" PRE-CRIMP A2040G GREEN
6" PRE-CRIMP A2040G GREEN