0430300001-12-A0
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-A0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-A0
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu AWG 20 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Portocaliu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
În stoc: 14
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
În stoc: 300
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040R RED
În stoc: 360
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE