0039000040-12-W9
Numărul produsului DigiKey
0039000040-12-W9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000040-12-W9
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 WHITE
Referință client
Descriere detaliată
Alb 18AWG Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Culoare
Alb
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 309
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
În stoc: 100
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 WHITE
3" PRE-CRIMP A2064 WHITE
4" PRE-CRIMP A2064 WHITE
5" PRE-CRIMP A2064 WHITE
6" PRE-CRIMP A2064 WHITE