0039000040-12-L9
Numărul produsului DigiKey
0039000040-12-L9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000040-12-L9
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Referință client
Descriere detaliată
Albastru 18AWG Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Culoare
Albastru
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
În stoc: 100
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
În stoc: 380
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 1
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE