0039000040-12-R0-D
Numărul produsului DigiKey
0039000040-12-R0-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000040-12-R0-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 20 Derivație șuntare Pin la pin Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Roșu
Capăt contact
Pin la pin
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 229
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
În stoc: 378
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED