0039000040-12-N0-D
Numărul produsului DigiKey
0039000040-12-N0-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000040-12-N0-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Referință client
Descriere detaliată
Maro AWG 20 Derivație șuntare Pin la pin Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 20
Culoare
Maro
Capăt contact
Pin la pin
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
În stoc: 378
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
În stoc: 229
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2040 BROWN
3" PRE-CRIMP A2040 BROWN
4" PRE-CRIMP A2040 BROWN
5" PRE-CRIMP A2040 BROWN
6" PRE-CRIMP A2040 BROWN