0039000038-12-Y9
Numărul produsului DigiKey
0039000038-12-Y9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000038-12-Y9
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
Referință client
Descriere detaliată
Galben 18AWG Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Culoare
Galben
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 371
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 790
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
În stoc: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
În stoc: 0
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW