0039000038-12-B9
Numărul produsului DigiKey
0039000038-12-B9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000038-12-B9
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru 18AWG Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Culoare
Negru
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 790
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
În stoc: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 RED
În stoc: 554
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 1
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK