0039000038-12-R2-D
Numărul produsului DigiKey
0039000038-12-R2-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000038-12-R2-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 22 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Roșu
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 121
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
În stoc: 27
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
În stoc: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED