0039000038-12-B2-D
Numărul produsului DigiKey
0039000038-12-B2-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000038-12-B2-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 22 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Negru
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 27
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
În stoc: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
În stoc: 121
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK