0008500113-12-R2
Numărul produsului DigiKey
0008500113-12-R2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0008500113-12-R2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Roșu
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 704
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
În stoc: 1697
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
În stoc: 30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
În stoc: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
În stoc: 20
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED