0008500113-05-R2
Numărul produsului DigiKey
0008500113-05-R2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0008500113-05-R2
Descriere
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 5,00" (127,00mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Roșu
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
100,0µin (2,54µm)
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Număr de conductoare
1
Lungime
5,00" (127,00mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
În stoc: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
În stoc: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED
8" PRE-CRIMP A2016 RED