SYPS-3-12W+
Numărul produsului DigiKey
3157-SYPS-3-12W+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-SYPS-3-12W+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-SYPS-3-12W+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SYPS-3-12W+
Descriere
3 WAYS CW PWR SPLTR, 20-1200 MHZ
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Divizor putere RF 20 MHz ~ 1.2 GHz Izolație (Min.) 16dB, 6° dezechilibru (Max.) 8-SMD, Fără derivație
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență
20 MHz ~ 1.2 GHz
Producător
Mini-Circuits
Specificații
Izolație (Min.) 16dB, 6° dezechilibru (Max.)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,500" L x 0,380" l x 0,250" Î (12,70mm x 9,65mm x 6,35mm)