BSF-C88108+
Numărul produsului DigiKey
3157-BSF-C88108+-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BSF-C88108+
Descriere
LUMPED LC BSF, 88 - 108 MHZ
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 98MHz Frecvență Oprire bandă Filtru RF (radio-frecvență) 20MHz Lățime de bandă 5dB Modul 14-SMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSF-C88108+ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pulsație
Producător
Mini-Circuits
Pierdere la inserare
5dB
Ambalaj
Bandă
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Modul 14-SMD
Frecvență
Centru 98MHz
Mărime/Dimensiune
0,870" L x 0,800" l (22,10mm x 20,32mm)
Lățime de bandă
20MHz
Înălțime (Max)
0,250" (6,35mm)