LFCW-6500+
Numărul produsului DigiKey
3157-LFCW-6500+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-LFCW-6500+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-LFCW-6500+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LFCW-6500+
Descriere
CER FILTER 7.5GHZ LOW PASS
Descriere detaliată
7,5GHz (decuplare) Trece-jos Filtru ceramic 50Ohm 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 4
Categorie
Pierdere la inserare
2,5dB
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 4
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Frecvență
7,5GHz (decuplare)
Înălțime (Max)
0,028" (0,70mm)
Impedanță
50Ohm