LFCG-2000+
Numărul produsului DigiKey
3157-LFCG-2000+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-LFCG-2000+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-LFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LFCG-2000+
Descriere
CER FILTER 2.35GHZ LOW PASS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,35GHz (decuplare) Frecvență Trece-jos Filtru RF (radio-frecvență) Lățime de bandă 1,7dB 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 8
Categorie
Tip filtru
Trece-jos
Producător
Mini-Circuits
Pierdere la inserare
1,7dB
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 8
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Frecvență
2,35GHz (decuplare)
Înălțime (Max)
0,042" (1,08mm)