HFCG-2000+
Numărul produsului DigiKey
3157-HFCG-2000+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-HFCG-2000+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-HFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HFCG-2000+
Descriere
CER FILTER 1.93GHZ HIGH PASS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,93GHz (decuplare) Frecvență Trece-sus Filtru RF (radio-frecvență) Lățime de bandă 1,8dB 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HFCG-2000+ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la inserare
1,8dB
Producător
Mini-Circuits
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 6
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Frecvență
1,93GHz (decuplare)
Înălțime (Max)
0,046" (1,18mm)