LFCN-5500+
Numărul produsului DigiKey
3157-LFCN-5500+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-LFCN-5500+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-LFCN-5500+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LFCN-5500+
Descriere
CER FILTER 6.2GHZ LOW PASS
Descriere detaliată
Deconectare 6,2GHz Trece-jos Filtru ceramic 50Ohm 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LFCN-5500+ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Pierdere la inserare
2dB
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Frecvență
Deconectare 6,2GHz
Înălțime (Max)
0,037" (0,94mm)
Impedanță
50Ohm