TC1264-3.3VDBTR
Numărul produsului DigiKey
TC1264-3.3VDBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TC1264-3.3VDBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TC1264-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TC1264-3.3VDBTR
Descriere
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
TC1264-3.3VDBTR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Cădere de tensiune (Max)
1,4V la 800mA