ACHL-27.000MHZ-EK
Numărul produsului DigiKey
535-9194-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ACHL-27.000MHZ-EK
Descriere
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscilator 3,3V – 8-DIP, 4 derivații (bidon metalic, cu dimensiune pe jumătate)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACHL-27.000MHZ-EK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
40mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Pachet/cutie
8-DIP, 4 derivații (bidon metalic, cu dimensiune pe jumătate)
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,520" L x 0,520" l (13,20mm x 13,20mm)
Funcție
Înălțime - Montat (Max)
0,217" (5,50mm)
Ieșire
HCMOS, TTL
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V