TC1264-3.3VDB
Numărul produsului DigiKey
TC1264-3.3VDB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TC1264-3.3VDB
Descriere
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
TC1264-3.3VDB Modele
Ambalaj
Tub
PSRR
64dB (1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Cădere de tensiune (Max)
1,4V la 800mA