ECS-3225MV-120-CN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2882TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2882CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2882DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-3225MV-120-CN-TR
Descriere
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,62V – 3,63V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-3225MV-120-CN-TR Modele
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
4mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Tensiune - Alimentare
1,62V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±25ppm