SST26VF032B-104I/SM
Numărul produsului DigiKey
SST26VF032B-104I/SM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26VF032B-104I/SM
Descriere
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 32Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 8-SOIJ
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SST26VF032B-104I/SM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Organizare memorie
4M x 8
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)