PIC32MZ2048EFH064-250I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC32MZ2048EFH064-250I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32MZ2048EFH064-250I/PT
Descriere
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MIPS32® clasa M PIC® 32MZ CI microcontroler 32bit 250MHz 2MB (2M x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC32MZ2048EFH064-250I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
512K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,1V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 24x12b
Procesor
MIPS32® clasa M
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
250MHz