SST26VF032B-104I/MF
Numărul produsului DigiKey
SST26VF032B-104I/MF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26VF032B-104I/MF
Descriere
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 32Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 8-WDFN (5x6)
Categorie
Organizare memorie
4M x 8
Prod.
Interfață memorie
SPI – I/O Quad
Serie
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
1,5ms
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)