SST25VF080B-50-4C-S2AF
Numărul produsului DigiKey
SST25VF080B-50-4C-S2AF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST25VF080B-50-4C-S2AF
Descriere
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 8Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
SST25VF080B-50-4C-S2AF Modele
Organizare memorie
1M x 8
Frecvență ceas
50 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)