SST25VF080B-50-4C-S2AF-T
Numărul produsului DigiKey
SST25VF080B-50-4C-S2AF-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SST25VF080B-50-4C-S2AF-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SST25VF080B-50-4C-S2AF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SST25VF080B-50-4C-S2AF-T
Descriere
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 8Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Categorie
Organizare memorie
1M x 8
Prod.
Interfață memorie
SPI
Serie
Frecvență ceas
50 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
10µs
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)