PIC32MX795F512LT-80I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC32MX795F512LT-80I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC32MX795F512LT-80I/PTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC32MX795F512LT-80I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32MX795F512LT-80I/PT
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX CI microcontroler 32bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Modele EDA/CAD
PIC32MX795F512LT-80I/PT Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
80MHz