PIC24FJ64GU205T-I/PT
Numărul produsului DigiKey
150-PIC24FJ64GU205T-I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-PIC24FJ64GU205T-I/PTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-PIC24FJ64GU205T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ64GU205T-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 48-TQFP (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ64GU205T-I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 13x12b SAR
Tip oscilator
Extern, Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz