PIC24FJ256GA110T-I/PT
Numărul produsului DigiKey
150-PIC24FJ256GA110T-I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-PIC24FJ256GA110T-I/PTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-PIC24FJ256GA110T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ256GA110T-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 256kB (85,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ256GA110T-I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
16K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 16x10b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz