PIC24FJ256GA110-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ256GA110-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ256GA110-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 256kB (85,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ256GA110-I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
16K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz