PIC24FJ1024GA606-I/MR
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ1024GA606-I/MR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ1024GA606-I/MR
Descriere
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 64QFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 64-QFN (9x9)
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
32K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 16x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz