PIC18F4680-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC18F4680-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F4680-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
Modele EDA/CAD
PIC18F4680-I/ML Modele
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
3,25K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 11x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
40MHz